Розклад та вартість
 • Ціни
  Вхід у Біопарк:
  – дітям до 7 років (із свідоцтвом про народження)
  БЕЗКОШТОВНО
  – дітям до 14 років 250 грн
  Вхід на територію щоденно – з 10:00 до 19:00 350 грн
  Сафарі щоденно – 11:00-18:00 200 грн
  У гостях у лемурів До 3-х осіб 400 грн
  У гості до жирафів До 3-х осіб 500 грн
  У гості до тамаринів До 3-х осіб 400 грн
  Корм для тварин 100 грн
 • У Біопарку розташована сучасна безкоштовна дитяча площадка, де маленькі гості Біопарку зможуть досхочу наскакатися, налазитись і накататися. Розроблено та виготовлено дитячий майданчик відповідно до європейських норм. Безпечний дитячий майданчик має бортики, безліч гірок, гойдалок і елементи розвиваючих ігор. Міцний дитячий комплекс поєднує в собі різні види ігор, розрахованих на різний вік.

   

Як весело провести час з дитиною в Біопарку? Спеціально для наших маленьких відвідувачів та їх батьків ми пропонуємо розважитися разом з аніматорами. Кожен день наші аніматори проводять захоплюючі програми з дітьми різного віку. В основі таких програм: рухливі командні ігри, численні конкурси-жарти, а також великий блок розвиваючих творчих ігор таких, як головоломки, збирання кульок, майстер-класи з танців. Ваші дітки не занудьгують!

Група аніматорів завжди готова прийти на допомогу в будні дні за попереднім записом:

Тел .: (048) 705-99-99.

Графік роботи аніматорів:

 • Щодня з 10:00 до 19:00

Сафарі: щодня з 11:00 до 18:00

Велике комфортабельне паркування.

Можливість заряджання електроавтомобіля.

 • Кто ходит в гости по утрам, тот поступает мудро! Известно всем, тарам-парам, на то оно и утро!

  Колись на красивому і великому, вражаючомому своєю різноманітністю острові Мадагаскар жили пращури наших лемурів. Зазвичай лемури дуже активні і люблять щось смачненьке поїсти. Але компанія лемурів з нашого зоопарку трохи лінива в пошуках їжі, тому вони з радістю чекають на Вас! Наші лемури Катта обожнюють відвідувачів і не залишають їх безуваги. Помітивши це, прийшла ідея про створення послуги «В гостях у лемурів». Вона полягає в тому, що Ви можете зайти до них з гостинцями, а вони Вас порадують своєю гостинністю і попозують на камеру в замін на ласощі.

  Побувати в гостях у лемурів Ви можете всією сім’єю (до 3х чоловік)! Біопарк – найкраще місце для сімейного відпочинку!

  Вартість послуги – 400 грн.

 • Кожен, хто хоча б раз побував у Біопарку, не залишив без уваги нашу дивовижну пару закоханих – Васю і Василіну. «Хто вони?», – запитаєте ви. Вася і Василіна – це жирафи Ротшильда – єдині на Півдні України! Вася, як і всі чоловіки, любить увагу, але не завжди показує це. І ми знаємо один спосіб, як зробити так, щоб його залучити! Будучи зіркою Біопарку, він дуже любить папарацці і фотографуватися. Василіса теж дуже любить увагу, і на відміну від Васі, абсолютно не соромиться це показувати, тому охоче позує і фотографується.

  А ви колись могли собі уявити, що зможете зробити #Selfie з жирафом відвідавши зоопарк в Україні? Ні? Тепер це реально! Нашим відвідувачам надається послуга «#Selfie з жирафом». Зроби Селфі і станеш популярним не менше, ніж Вася і Василіна!

  Свої Селфі надсилайте на еmail: bioparkodessa@gmail.com. Найбільш барвисті і яскраві ми опублікуємо на нашому сайті!

  Вартість послуги – 500 грн.

 • Напевно, кожен з нас з Вами приходячи в зоопарки, проявляли нестримне бажання погодувати мешканців.

  У спеціально відведених місцях на території зоопарку продається корм для хижаків і травоїдних, а поблизу вольєрів компетентні співробітники Біопарку розкажуть про його звички та вподобання в їжі.

  Приходьте і насолоджуйтесь безпосередньою близькістю з мешканцями Біопарку!

  Вартість послуги – 100 грн.

   

 • Біопарк радий запропонувати відвідувачам оглядові екскурсії по зоопарку, а кваліфіковані гіди із задоволенням знайдуть підхід незалежно від віку слухачів. Теми і тривалість екскурсії визначаються залежно від віку та інтересів слухачів. В середньому тривалість екскурсії становить 45 хвилин.

  В екскурсії йдеться про історію створення нашого зоопарку, про стан колекції в даний час, загальній кількості тварин і рідкісних видів. Під час екскурсії слухачі познайомляться з травоїдними так і хижаками нашої планети. Дізнаються про особливості змісту, розведення та годівлі тварин в зоопарку.

  Маршрут екскурсії і вибір тварин залежить від пори року і погодних умов.

  Вартість послуги – 100 грн.

 • На території Біопарку за адресою: м Одеса, вул. Тираспольское шосе, 22 Ж. знаходиться ресторан міжнародної мережі BurgerCLUB.

  BurgerCLUB надає прекрасну можливість спробувати всесвітньо відомі бургери! Неперевершений в розмірах Роял Бургер Клаб, Дабл Чізбургер з ніжним подвійним сиром, морський сендвіч Фіш Бургер – все це і не тільки неодмінно порадує відвідувачів! Свіжі салати, хрусткі закуски! Яскравий дизайн, дбайливе обслуговування! Все це BurgerCLUB!

  Літо вже в місті, час робити життя яскравішим! Поспішайте! Для дітей існують спеціальні набори з іграшками – KIDS Menu

 • Сафарі в Біопарку – це справжня подорож у світ дикої природи! Тут можна познайомитися з найбільш ефектними представниками тваринного світу всіх континентів, побачити стада страусів і бізонів, лам і буйволів, верблюда і зебр, а також найбільш довгорогих копитних – африканських ватуссі. Крім того, під час поїздки всіх чекає незабутня зустріч з царями звірів з лев’ячого прайду!

  Кожен мешканець парку Сафарі по-своєму унікальний, кожного можна розглянути зблизька і познайомитися (під керівництвом досвідчених екскурсоводів) з їх звичками і цікавими особливостями.

  Сафарі: щодня з 11:00 до 18:00