Сафарі

Ласкаво просимо в BIO PARK!

 

Пориньте в світ дикої природи на єдиному в Україні сафарі! Здійсніть подорож на спеціальному автомобілі з екскурсоводом і станьте учасником справжнього сафарі в єдиному в Україні сафарі-парку!

У минулому році в Одесі відкрився «Біопарк» – це сучасний зоологічний парк нового покоління, де комфортні умови утримання тварин органічно поєднуються з ефектною експозицією, де кожен відвідувач відкриває для себе щось нове завдяки унікальній колекції тварин і незвичайній формі їх демонстрації. Свою річницю Біопарк зазначив відкриттям єдиного в Україні Сафарі.

У перекладі з суахілі «сафарі» – значить подорож. Сафарі в Біопарку – це справжня подорож у світ дикої природи! Тут можна познайомитися з найбільш ефектними представниками тваринного світу всіх континентів, побачити стада страусів і бізонів, лам і буйволів, верблюда і зебр, а також самих довгорогих копитних – африканських ватуссі. Кожен мешканець парку Сафарі по-своєму унікальний, кожного можна розглянути зблизька і познайомитися (під керівництвом досвідчених екскурсоводів) із їх звичками і цікавими особливостями.

Також, під час поїздки всіх чекає захоплююча зустріч з царями звірів з лев’ячого прайду! Спілкування з левами нікого не залишає байдужим: ці граціозні кішки супроводжують вас весь час екскурсії, демонструють себе з самих виграшних сторін, дозволяють помилуватися своєю красою і силою. Нещодавно в лев’ячому прайді з’явилося поповнення – наш красень Раджа вперше став батьком двох чарівних левенят! Але тягар батьківських турбот його не особливо обтяжує – доки мама-левиця доглядає за малюками в комфортному лігві, Раджа розважає відвідувачів і час від часу нагадує членам прайду, хто у домі господар. Незважаючи на те, що спостерігаємо ми за нашими вихованцями з безпечного та комфортного автомобіля, відчуття близькості тварин залишає найяскравіші і незабутні враження.

Створюючи парк Сафарі, головною метою було не тільки познайомити відвідувачів з різноманіттям тваринного світу, а й створити тваринам оптимальні умови. Всі тварини народжені в зоопарках і розплідниках України та Європи. Вони молоді, краще адаптуються в новій компанії і для них створені максимально комфортні умови, що нагадують їх природні місця проживання. Ну, а наші гості отримують унікальну можливість спілкування з екзотичної дикою природою, не виїжджаючи з Одеси!

 

Запрошуємо всіх бажаючих отримати масу позитивних емоцій і познайомитися з тваринами на Сафарі в Біопарку!