Про нас

У Південній Пальмірі, яка здавна радує мешканців і гостей нашого міста своїм колоритом, гумором, пляжами і Чорним морем, що закутує все узбережжя нашого міста, з’явилося ще одне місце для відпочинку, яке не може залишити без уваги – Біопарк. Біопарк – це новий сучасний зоопарк, де ви зможете зануритися в світ екзотичних тварин, поспостерігати за ними, дізнатися про особливості їхньої поведінки, а також багато інших цікавих і пізнавальних фактів.

Тут ви познайомитеся з рідкісними представниками тваринного світу нашої планети: білими левами і бенгальськими тиграми, мандрилами і гібонами, шимпанзе і усурійськими ведмедями, капуцинами і лемурами, гігантськими черепахами, кенгуру і сурікатом, а також єдиними на Півдні України жирафами Ротшильда.

 

Також, великою гордістю Біопарка є єдине в Україні САФАРІ. З початку літа 2017 року у відвідувачів з’явилася унікальна можливість відправитися в справжню подорож по дикій природі. Це абсолютно нова і незабутня пригода, під час якої гості можуть познайомитися з найбільш ефектними представниками тваринного світу всіх континентів. Під час подорожі можна побачити: стада бізонів, зебр, лам, буйволів, страусів, верблюда, а також самих довгорогих копитних – африканських ватуссі. Крім того, під час поїздки всіх чекає захоплююча зустріч з царями звірів з лев’ячого прайду! Екскурсія проводиться на спеціальному автомобілі у супроводі досвідченого гіда, який розповість про особливості поведінки тварин, їх звички, а також багато цікавих і пізнавальних фактів. Спільними зусиллями колектив Біопарку створив сучасний, облаштований парк, де затишно себе почувають як мешканці, так і відвідувачі. На території Біопарку упорядкована паркова зона, що вміщає в себе більш ніж 20 сучасних вольєрів для утримання екзотичних видів тварин, колекція яких буде постійно поповнюватися. А для відвідувачів обладнана безкоштовна парковка на 285 паркувальних місць, сучасний дитячий майданчик, сільський дворик, ресторан швидкого харчування і зелені зони для відпочинку.

 

У зоопарку можна не тільки побачити рідкісних представників тваринного світу нашої планети, а й познайомитися з ними ближче, адже в Біопарку відвідувачам надаються такі послуги як: годування тварин, «Селфі з жирафом», «В гостях у лемурів». Крім того, кваліфіковані гіди проведуть цікаві і незабутні екскурсії, а наші аніматори і аквагримери не залишать без уваги наймолодших відвідувачів. Відвідавши зоопарк Біопарк раз, Ви неодмінно захочете повернутися туди знову. Якщо Вам набридла міська метушня, і ви хочете зануритися в світ екзотичних тварин, то Біопарк саме те місце, яке Вам потрібно!